niedziela, 2 czerwca 2013

Orzeźwiający konkurs z Original Source


Na rynek wchodzą nowe, letnie żele Origial Source o słodkich zapachach, więc i ja mam dla Was szybki konkurs. Do wygrania zestaw wspomnianych nowości, w skład którego wchodzą:
- żel Original Source: Ananas,
- żel Original Source: Kaktus i guarana,
- zestaw próbek,
- ekologiczna torba plecak.


Aby wziąć udział w konkursie trzeba dodać bloga Z mejkapem jej do twarzy do obserwowanych zostawić komentarz pod niniejszą notką. W komentarzu należy zawrzeć: nick, pod którym obserwujesz Z mejkapem jej do twarzy, adres e-mail, jeżeli chcesz być powiadomiony o wygranej tą drogą, oraz odpowiedź na pytanie konkursowe. Zadanie konkursowe polega na dokończeniu zdania: "najlepsze miejsce na orzeźwiającą kąpiel to..." Autor najciekawszej odpowiedzi zgarnia zestaw.
Konkurs trwa od dziś (2.06.2013 r.) do piątku (7.06.2013 r.). Aby wziąć udział należy mieć ukończone 18 lat lub posiadać zgodę prawnych opiekunów. Zgadzając się akceptujesz poniższy regulamin, dlatego zapraszam do zapoznania się z nim. :)


To chyba tyle spraw organizatorskich. :) Zapraszam do wzięcia udziału, nie mogę się doczekać Waszych odpowiedzi!


Regulamin:
I. Postanowienia ogólne
1. Organizatorem konkursu jestem ja (redhead) - właścicielka bloga Z mejkapem jej do twarzy (http://redheadexperiments.blogspot.com/).
2. Zasady konkursu określa niniejszy regulamin.
3. Konkurs odbywa się w terminie 2.06.2013 r. - 7.06.2013 r.
II. Uczestnictwo
4. Osoby biorące udział w konkursie muszą mieć skończone 18 lat lub zgodę rodziców lub prawnych opiekunów.
5. Konkurs jest przeprowadzany wyłącznie dla publicznych obserwatorów Z mejkapem jej do twarzy.
6. Warunkiem udziału w konkursie jest nadesłanie pracy konkursowej polegającej na dokończeniu zdania: "najlepsze miejsce na orzeźwiającą kąpiel to..."
7. Zgłoszenia do konkursu dokonuje się w komentarzu pod notką dodaną dnia 2.06.2013 r., w której konkurs został ogłoszony. W zgłoszeniu należy zawrzeć:
a) nick, pod którym uczestnik obserwuje bloga Z mejkapem jej do twarzy,
b) adres e-mail, w celu skontaktowania się ze zwycięzcą,
c) odpowiedź na pytanie konkursowe
8. Przesyłając odpowiedź, uczestnik zgadza się na wykorzystanie jego odpowiedzi poprzez publikację na blogu Z mejkapem jej do twarzy.
III. Nagrody
9. W konkursie przewidziana została jedna nagroda.
10. Nagrodę zdobędzie osoba, której wypowiedź zostanie wybrana przez komisję konkursową (skład komisji - na życzenie - do wglądu u Organizatora).
11. Nagrodą w konkursie jest zestaw kosmetyków - żeli pod prysznic, próbek oraz torby firmy Original Source. Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
12. Ogłoszenie wyników nastąpi w terminie 5 dni od dnia zakończenia konkursu
IV. Postanowienia końcowe
13. Uczestnik zgłaszający się do konkursu wyraża zgodę na:
a) publikację jego wypowiedzi oraz nicka w razie wygranej
b) przetwarzanie jego danych osobowych w sprawach związanych z konkursem.
14. Domniemywa się, że uczestnik biorący udział w konkursie akceptuje niniejszy regulamin.
15. Wszelkie spory powstałe w trakcie trwania konkursu, a nie przewidziane w niniejszym regulaminie rozstrzyga Organizator.
16. Każdy uczestnik ma prawo wnieść skargę na tryb przeprowadzenia konkursu w terminie 7 dni od jego zakończenia.
17. Organizator zastrzega sobie prawo zmian w niniejszym regulaminie.

19 komentarzy:

 1. obserwuję: Justyna
  e-mail- nowezsie@gmail.com
  Odp. Najlepsze miejsce na kąpiel? Moim marzeniem jest wykąpanie się w środku dżungli na polania (ale ja prymitywna xd ). Gdzie będzie otaczał mnie śpiew ptaków szum wodospadu. Mogłabym tak godzinami leżeć i rozkoszować się tymi dźwiękami ehh. I jeszcze ten zapach swieżości i natury. Oczywiście wykluczam w tej opcji jakiekolwiek insekty i robaczki, które pchałyby się do wody : D

  OdpowiedzUsuń
 2. obserwuję jako: rogaczki / Marta Adrianna
  email: rogaczki.kosmetyczne@gmail.com

  odpowiedź: najlepszym miejscem na orzeźwiającą kąpiel jest jezioro, najlepiej po burzy! woda jest wtedy ciepła, a powietrze czyste :) mega orzeźwiające połączenie :D

  pozdrawiam, A

  OdpowiedzUsuń
 3. obserwuję: Klaudia Oszczęda
  email: klaudiaoszczeda@op.pl

  Najlepszym miejscem na orzeźwiającą kąpiel jest łazienka wypełniona zapachowymi świecami, kadzidełkami, ogromną ilością wody z pianą po samą szyję i drinkiem z sokiem grejpfrutowym!

  OdpowiedzUsuń
 4. Obserwuję jako: nadia_g
  e-mail: nadia_g@interia.eu

  Odpowiedź: Najlepsze miejsce na orzeźwiającą kąpiel to według mnie ogromny basen pełen kolorowych, pachnących, i dojrzałych … Owoców.:) A co, czasem lubię nieco popuścić wodze wyobraźni.:) Wskoczyłabym do takiego basenu na główkę a soczyste owoce w momencie zetknięcia z moim ciałem zaczęłyby eksplodować niczym prawdziwa, witaminowa bomba. Niby nierealne ale gdy się dłużej zastanowiłam, to stwierdziłam, że żel Original Source to też taki owocowy basen, tyle że zamknięty w opakowaniu.:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obserwuję: Agusiak747
   mail: agu747@interia.pl

   Najlepsze miejsce na orzeźwiającą kąpiel to pompa pod Lidlem w Kostrzynie ;P oczywiście w czasie festiwalu Woodstock. Nic tak nie pobudza jak podejście tam w bieliźnie i opryskanie się wodą, lub kąpiel (jeśli zabraliśmy żel ;P) :) Nie dość, że czujesz chłód i orzeźwienie w gorący dzień, to dodatkowo komfort po kilkunastu godzinach woodstockowego brudu :)

   Usuń
 6. Obserwuję jako Malowana Lala
  mail: malowana.lala88@gmail.com
  Najlepsze miejsce na orzeźwiającą kąpiel to wrocławski rynek w upały, kiedy wystawiane są spryskiwacze do trawników, pryskające wachlarzami delikatnych zimnych kropelek. Skakanie między nimi w lekkiej, letniej sukience, w wyjątkowo upalny, sierpniowy dzień to jedno z najlepszych wspomnień z mojego dzieciństwa (:
  Drugim typem jest górski potok - lodowaty i orzeźwiający (:

  OdpowiedzUsuń
 7. Obserwuję jako Kaśśś^^
  mail- kasiulek1992@op.pl

  Najlepsze miejsce a orzeźwiającą kąpiel? Mój ogród, na którym często Misiek dla zabawy "kąpie" mnie wprost z odkręconego węża! Może się to wydawać głupie, ale sprawa nam to wiele radości i zabawy, zwłaszcza, gdy potem wywiązuje się wodna bitwa... Najciekawiej jest, gdy akurat myjemy samochód. Cali w pianie^^ Z pewnością orzeźwienie pewne! Zwłaszcza z zaskoczenia;) A w upalne dni jest to bardzo przyjemne;p

  OdpowiedzUsuń
 8. obserwuje kafetka
  anastazja1923@wp.pl


  najlepsze miejsce na orzeźwiającą kąpiel to...
  od lat mam wizję kąpieli pod strumieniem wody z wodospadu (ja szczupła, on umięśniony) i ta szumiąca woda:)w między czasie ociekamy gęsta pianą...

  OdpowiedzUsuń
 9. obserwuję jako yesiwantyouback
  yesiwantyouback6@wp.pl

  najlepsze miejsce na orzeźwiającą kąpiel to...
  wysoki wieżowiec, ostatnie piętro które jest jednym, wielkim basenem, dookoła basenu znajdują się dwa małe "potoki" - w jednym ulubiony żel pod prysznic, a w drugim peeling. W ręce najlepszy drink, promienie słoneczne otaczają ciało, a widok na miasto z góry - niezapomniany.

  OdpowiedzUsuń
 10. Obserwuje jako: mia.vico
  ewelinajamrozik11@wp.pl

  Najlepsze miejsce na orzeźwiającą kąpiel to...miejska fontanna. Można wygodnie się położyć, poczuć orzeźwienie dzięki zimnym strumieniom spływającym na Nas. A dodatkowo czerpać korzyść z blasku promieni słonecznych. Bo kto nie chce poczuć orzeźwienia, a zarazem opalić się latem?

  OdpowiedzUsuń
 11. Obserwuję - booklover
  e mail - ania24122@buziaczek.pl

  Najlepsze miejsce na orzeźwiającą kąpiel to jasna łazienka wypełniona wiosennym powietrzem i zapachem cytrusów.

  OdpowiedzUsuń
 12. obserwuję jako MissVenflon
  missvenflon"małpa"op.pl
  "najlepsze miejsce na orzeźwiającą kąpiel to górski potok Zimnik w Lipowej. Przez wieki drąży wśród skał swoja drogę a krystaliczna woda jest lodowata nawet przy mega tropikalnym upale. Już umoczenie paluszków u stóp wywołuje przyjemny dreszcz na całym ciele. Do tego zapach igliwia i śpiew ptaków...raj na wyciągnięcie ręki!"

  OdpowiedzUsuń
 13. obserwuję jako: Joanna
  joasia303@gmail.com

  Najlepsze miejsce na orzeźwiającą kąpiel to wodospad na jakieś egzotycznej wyspie. Dookoła dzika roślinność, a zamiast zgiełku miasta słychać... szum wody i ćwierkanie ptaków. To wszystko oczywiście w towarzystwie ukochanego ;D

  OdpowiedzUsuń
 14. Obserwuję jako: Luka Li
  szalonapatelnia@gmail.com

  Kąpiel w oazie na środku pustyni! Chyba nie może być nic bardziej orzeźwiającego;)

  OdpowiedzUsuń
 15. obserwuję jako axi_1099
  alex_1000@interia.pl

  Najlepsze miejsce na orzeźwiającą kąpiel to...górski strumień ;D Lodowata woda, szybki nurt i kamieniste dno. Czasami może nawet trafi sie jakaś obślizgła ryba? :D Czego chcieć więcej? ;) Człowiek wybiegnie znacznie szybciej niż tam wchodził ^^

  OdpowiedzUsuń
 16. obserwuję jako: poloniamartyna
  mail: m_kowalewska_1a@wp.pl

  Najlepsze miejsce na orzeźwiającą kąpiel to Aquapark Tatralandia. O mamciu ile tam jest zjeżdzalni. Możesz tak się wykąpać, że aż zakręci Ci się w głowie. Siadasz, zjeżdzasz a najlepszą frajdę masz na samym końcu gdy wpadasz prosto do wody, która Cię całego pryska. To kąpiel pełna wrażeń, zapewni Ci niemałą dawkę emocji jak i wiele orzeźwienia. Wiem bo sama tam byłam i przeżyłam niezapomnianą przygodę, warto było! :)

  OdpowiedzUsuń
 17. obserwuję jako: ZajacKicak
  mail: ZajacKicak@gmail.com

  Najlepsze miejsce na orzeźwiającą kąpiel to kąpiel w jeziorze w parku z moim chłopakiem, koniecznie na golasa :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Obserwuję jako Madzia Cz
  email: czmadzia7@gmail.com

  Najlepsze miejsce na orzeźwiającą kąpiel to wysokie góry, zima i ja ze znajomymi w basenie u jej szczytu. Ciepła kojąca woda i zimny dreszczyk na skórze. Relaks i orzeźwienie! Dla tych co gór nie lubią- dolina Amazonki, dżungla i skok z liny prosto w krystaliczną wodę :)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...