niedziela, 9 grudnia 2012

Diadem - lakier do paznokci
Która z nas nie uwielbia paznokci w kolorze klasycznej czerwieni? Osobiście uważam, że taki manicure pasuje do niemal każdej sytuacji: zarówno do pracy, jak i na wielkie wyjście. Nieco problematycznym może okazać się fakt znalezienia odpowiedniego lakieru. Nie chodzi tutaj jedynie o właściwości (chociaż ostatnia czerwień, jaką posiadałam, schodziła z pazurów po dwukrotnym umyciu rąk), lecz przede wszystkim o dobranie idealnego odcienia. Ten, firmy Diadem, wydaje mi się dość uniwersalny, powinien pasować do większości stylizacji i typów urody.


Lakier zamknięty jest w typowej dla takiego produktu buteleczce, mieszczącej 12 ml. Konsystencja jest niezła, nie leje się, nie smuży, pozwala w spokoju pomalować paznokieć, a jednocześnie nie wysycha w nieskończoność - ręce nadają się do użytku już po około 15 minutach.
Na uwagę zasługuje pędzelek, który jest bardzo cienki i precyzyjny. Jest to miła odmiana po wszystkich Joko i Essence'ach, które proponują nam pędzle niemalże do malowania ścian, przez które skórki są ustawicznie upaćkane.
Pigmentacja powyżej przeciętnej, już pierwsza warstwa daje niemal pełne krycie. Ja zdecydowałam się na drugą tylko dlatego, że biała część paznokcia jest u mnie bardzo widoczna i prześwitywała spod emalii. Dwie warstwy to 100% krycia, dające intensywność koloru i piękny, klasyczny efekt.
Trwałość przeciętna, końcówki ścierają się koło 3 dnia, koło 5 pojawia się konieczność zmycia lakieru z powodu odprysków.
Podsumowując: piękny kolor, dobre właściwości i niska cena sprawiają, że lakierowi firmy Diadem warto się przyjrzeć bliżej. Zdecydowanie polecam.


11 komentarzy:

 1. Piękny kolor ma :) takiej czerwieni nie mam w swojej kolekcji :)

  OdpowiedzUsuń
 2. nie podoba mi się wyjątkowo ten odcień

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie widziałam jeszcze lakierów tej firmy, zaciekawiłaś mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. pierwszy raz widzę tę firmę :P kolor ładny :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem już przejedzona czerwieniami i osobiście od nich uciekam, ale nie zmienia to faktu, że ten kolor ładnie wygląda :) I nie słyszałam o firmie. Kojarzy mi się z PRLem ;P

  OdpowiedzUsuń
 6. Wpada w róż na zdjęciach :) ja ostatnio bardzo lubię czerwień, ale taką krwistą ;D

  OdpowiedzUsuń
 7. nie znam firmy.. ale kolor połączyłabym z zielenią/bielą i świateczne paznokcie gotowe:D

  OdpowiedzUsuń
 8. sliczny odcien :D czerwien jest ponadczasowa :)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...