sobota, 22 września 2012

Tak mi źle, tak mi źle


Ależ mi dzisiaj smętnie! Źle się czuję, jestem strasznie zmęczona, nie mam siły i ochoty na nic. 
Jakie są Wasze sposoby na poprawę humoru? Piszcie, stworzymy sobie bazę rzeczy poprawiających humor. Zabawne obrazki, linki, domowe sposoby, wszystko co przyjdzie Wam do głowy. Ja zaczynam:
8 komentarzy:

 1. wesoła muzyka, zapach świec i czekolada:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Muzyka, niekoniecznie wesoła, po prostu ta, którą lubię i najczęściej słucham. I filmiki! Najczęściej makijażowe, ale te, które już widziałam i lubię - czyli coś sprawdzonego. Lub jakieś śmieszne - obojętnie czy kabarety czy niekryty krytyk =D U mnie np w takie dni nie działa totalne nic nierobienie. Najczęściej wtedy siadam i maluję słuchając muzyki. Albo czytam książki i znów - niekoniecznie zabawne. Czasami na smutki pomagają mi... smutki haha ;D Ale gdybym np skuliła się pod kołdrą i próbowała przeczekać to raczej byłoby tylko gorzej. Banalne, ale każdy musi mieć swój własny sposób. Poza tym nie zawsze wszystko działa nawet i u mnie. Są takie dni, że nie jestem w stanie skupić się na niczym i nic nie pomaga - to chyba najgorsze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobre, francuski najlepszy;D Mam dziś podły nastrój. Po prostu masakra.

  OdpowiedzUsuń
 4. Niewinne Kłamstewka (film)
  Gorąca kąpiel przy świecach z lampką wina

  OdpowiedzUsuń
 5. Polecam jakąś ciekawą komedię np. 100 dziewczyn i ja :)

  OdpowiedzUsuń
 6. hahah ;D komedia z herbatą w dłoni!

  OdpowiedzUsuń
 7. Mnie najbardziej humor poprawiają te trzy teledyski - http://www.youtube.com/watch?v=a_426RiwST8 http://www.youtube.com/watch?v=1d910sRZgs0 & http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0 :)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...