wtorek, 19 czerwca 2012

No36 - peeling do stóp
Kiedy pokazałam ten produkt przy okazji prezentacji którychś zakupów, wiele z was napisało, że jest słaby i nieprzydatny. Przyznam szczerze, że trochę mnie to zniechęciło, ale postanowiłam spróbować i tak. I udało mi się znaleźć zastosowanie.
Opakowanie jak opakowanie - plastikowe, z dozownikiem, nawet wygodne, ale nic odkrywczego (co tu zresztą jest do odkrywania). Cena niska, ok 6 zł (a może nawet mniej). Zapach delikatny, lekko cytrynowy, ale praktycznie niezauważalny. Pojemność - 100 ml.


Konsystencja jest w porządku, kremowa, dość gęsta i bardzo wydajna. Cząsteczki ścierające są drobne, i, wbrew pierwszemu wrażeniu, jest ich sporo (a wrażenie to bierze się stąd, że mają one zróżnicowaną wielkość - tych większych, dobrze wyczuwalnych jest niewiele, w przeciwieństwie do małych i delikatniejszych). W związku z powyższym działanie produktu jest dosyć subtelne, stąd zapewne negatywna opinia wielu z was na jego temat. Przyznam, że jeśli miałabym używać go w zimie, kiedy o stopy dbam mniej regularnie, to też uznałabym go za bubel, ponieważ nie radziłby sobie ze skórą peelingowaną raz na tydzień. Jednak w lecie, kiedy stopami zajmuję się niemal codziennie, jest strzałem w dziesiątkę. Delikatnie usuwa wszystko, co nagromadziło się od poprzedniego "sprzątania", a jednocześnie nie przyzwyczaja stóp do ostrego "zdzierania". ;)
Dobrze przygotowuje skórę na przyjęcie kremu i generalnie nieźle się go używa.


Podsumowując: na lato i dla osób systematycznych - jak najbardziej polecam. Ci, którzy o stopy dbają rzadziej, acz intensywniej, słusznie uznają ten produkt za niewystarczający dla ich potrzeb.


6 komentarzy:

 1. miałam miniaturkę i jak dla mnie mógłby być ostrzejszy :P

  OdpowiedzUsuń
 2. do stóp wolę jednak mocne peelingi, efekt dłużej się utrzymuje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja sobie chwale ten peeling :) Radził sobie z moimi stopami i były gładziutkie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. miałam ten peeling i jestem zadowolona !;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nigdzie ten produkt nie rzucił mi się w oczy :P

  OdpowiedzUsuń
 6. do stop peelingu jescze nie mialam, ale za taka cene wydaje mi sie ze jest ok :) ja w zimie tez nie dbam az tak bardzo o stopy :)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...