niedziela, 5 lutego 2012

Mini-konkurs lakierowy ;)


Mam dla Was kolejny mini-konkurs. Muszę przyznać szczerze, że odpowiedzi, które zostały udzielone w ostatnim tak przypadły mi do gustu, że postanowiłam przeprowadzić kolejny. Mam nadzieję, że udział będzie równie liczny, a odpowiedzi - równie ciekawe. ;)
Ale do rzeczy. W dzisiejszym konkursie możecie wygrać 4 karnawałowe lakiery do paznokci:


Wszystkie produkty są nowe i nigdy nie otwierane (chyba, że przez jakiegoś "dotykacza" w Naturze, ale wątpię ;)). 

Zasady konkursu zawarte są w regulaminie, który znajdziecie na końcu tej notki. Biorąc udział w konkursie automatycznie akceptujecie regulamin.
Konkurs trwa od 5.02.2012 - 11.02.2012 r. Aby wziąć w nim udział należy być publicznym obserwatorem mojego bloga i skomentować niniejszą notkę. W komentarzu należy zawrzeć następujące dane:
- nick pod jakim obserwujecie Z mejkapem jej do twarzy,
adres e-mail (w celu skontaktowania się ze zwycięzcą),
- odpowiedź na pytanie konkursowe.
O tym, że każda z nas lubi błyszczeć nie trzeba chyba nikomu mówić. W związku z tym pytanie konkursowe brzmi: co robisz, by "zabłysnąć" w towarzystwie? Odpowiedź powinna być nie dłuższa niż 3 zdania. Mile widziane odpowiedzi dotyczące blasku nie związanego z kosmetykami. ;)
Zwycięzcą zostanie osoba, której odpowiedź najbardziej przypadnie do gustu komisji konkursowej.

A teraz zbliżenie na nagrody:

I. Postanowienia ogólne
1. Organizatorem konkursu jestem ja (redhead) - właścicielka bloga Z mejkapem jej do twarzy (http://redheadexperiments.blogspot.com/).
2. Zasady konkursu określa niniejszy regulamin.
3. Konkurs odbywa się w terminie 5.02.2012 - 11.02.2012 r.

II. Uczestnictwo
4. Osoby biorące udział w konkursie muszą mieć skończone 18 lat lub zgodę rodziców lub prawnych opiekunów.
5. Konkurs jest przeprowadzany wyłącznie dla publicznych obserwatorów Z mejkapem jej do twarzy.
6. Warunkiem udziału w konkursie jest nadesłanie pracy konkursowej - odpowiedzi na pytanie: "Co robisz, by "zabłysnąć" w towarzystwie?". Odpowiedź powinna być nie dłuższa niż 3 zdania.
7. Zgłoszenia do konkursu dokonuje się w komentarzu pod notką dodaną dnia 5.02.2012 r., w której konkurs został ogłoszony. W zgłoszeniu należy zawrzeć:
a) nick, pod którym uczestnik obserwuje bloga Z mejkapem jej do twarzy,
b) adres e-mail, w celu skontaktowania się ze zwycięzcą,
c) odpowiedź na pytanie konkursowe
8. Przesyłając odpowiedź, uczestnik zgadza się na wykorzystanie jego odpowiedzi poprzez publikację na blogu Z mejkapem jej do twarzy.

III. Nagrody
9. W konkursie przewidziana została jedna nagroda.
10. Nagrodę zdobędzie osoba, której wypowiedź zostanie wybrana przez komisję konkursową (skład komisji - na życzenie - do wglądu u Organizatora).
11. Nagrodą w konkursie jest zestaw kosmetyków - lakierów do paznokci firm Sensique i Essence (2 lakiery Sensiquę i 2 lakiery Essence).
12. Ogłoszenie wyników nastąpi w terminie 5 dni od dnia zakończenia konkursu

IV. Postanowienia końcowe
13. Uczestnik zgłaszający się do konkursu wyraża zgodę na:
a) publikację jego wypowiedzi oraz nicka w razie wygranej
b) przetwarzanie jego danych osobowych w sprawach związanych z konkursem.
14. Domniemywa się, że uczestnik biorący udział w konkursie akceptuje niniejszy regulamin.
15. Wszelkie spory powstałe w trakcie trwania konkursu, a nie przewidziane w niniejszym regulaminie rozstrzyga Organizator.
16. Każdy uczestnik ma prawo wnieść skargę na tryb przeprowadzenia konkursu w terminie 7 dni od jego zakończenia.
17. Organizator zastrzega sobie prawo zmian w niniejszym regulaminie.Zapraszam!

28 komentarzy:

 1. Obserwuję jako meis
  Mail meisstee@interia.eu
  Jak błyszczę w towarzystwie: Chcąc, nie chcąc bardzo wyróżniam się w towarzystwie, a to za sprawą włosów, które są nietypowego koloru, mianowicie różowego. Ludzie bywają zaciekawieni jak go zrobiłam i bardzo często zagadują. Na dodatek włosy pomalowane tą farbą świecą w UV i na imprezkach raczej się nie zgubię, bo zawsze mnie ktoś odnajdzie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Obserwuję jako : Milusanka
  E-mail : kasiablek13@wp.pl
  Jak błyszczę w towarzystwie: Nie błyszczę makijażem , strojem itp..Zawsze mam jakieś pomysły,czasem całkiem przyzwoite,a czasem to masakra,ale dzięki temu "błyszczę".Nie można się ze mną nudzić ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Obserwuję jako splatane-sluchawki
  Email: splatane-sluchawki@o2.pl
  Jak błyszczę: uwielbiam cekinowe ubrania, więc zawsze je zakładam na imprezy, by się wyróżnić. Do tego zawsze się uśmiecham, bo osoba smutna nigdy nie będzie błyszczeć :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana dobijasz mnie takimi małymi konkursami, no ale ok, spróbuje :D

  obserwuje jako Lady in Purplee
  mail: ladyinpurplee@gmail.com

  Kiedy chcę błyszczeć ubieram szałowe buty, mocno podkreślam oczy lub usta, otaczam się mgiełką ulubionych perfum, zabieram ze sobą dobry nastrój, uśmiech i pewność, że ten wieczór będzie niesamowity :)
  Oczywiście cudny kolor na pazurkach też musi być ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tam, oj tam, zaraz dobijasz. ;)

   Usuń
 5. obserwuję jako Kasia
  mail: kasiulka.buziaczek_@onet.eu

  Kiedy chcę zabłysnąć w towarzystwie to staram się przyozdobić...paznokcie. Jakoś tak się złożyło że do wygrania w twoim konkursie są lakiery i to błyszczące :) Od zawsze zwracałam uwagę moich znajomych niebanalnym manicurem, używając do tego jakichś prostych metod np. stempelków (proste i przyjemne w wykonaniu) + jakaś bransoletka czy zegarek, czyli rzecz przyciągająca wzrok na rękę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Obserwuję jako marquisdered
  mail: reddisiac@tlen.pl
  Jako że uwielbiam języki obce i czasami dłużej przebywam w świecie moich audiobooków, repetytoriów itp. często używam makaronizmów, czasami chcąc-nie chcąc nie potrafię sobie przypomnieć polskiego odpowiednika danego słówka, przez co od razu zostaję zapamiętana na długo:) Lubię dzielić się różnymi ciekawostkami, wybiegającymi ponad teksty z podręcznika a także treścią książek z przeróżnych półek-od "Mein Kampf" po działanie i zastosowanie naturalnych ziół leczniczych;) Dzięki mnogości moich zainteresowań, ciekawości świata i tolerancji występuje większe prawdopodobieństwo, że kogoś z danej grupy zainteresuje moja osoba:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Obserwuję jako Makeupkama
  mail kamcia56@onet.pl

  Jak błyszczę w towarzystwie:
  Myślę że błyszczę swoim charakterem i serdecznym uśmiechem.

  OdpowiedzUsuń
 8. Prześliczne te lakiery, mm! Zgłoszę się, choć wśród tylu wspaniałych odpowiedzi może być ciężko :)
  Obserwuję jako Klaudia Joanna Julia.
  e-mail: klaudia121121@wp.pl

  Myślę, że żeby zabłyszczeć w towarzystwie nie trzeba zrobić nic nadzwyczajnego- wystarczy być sobą. Jeśli ktoś zaakceptuje mnie taką jaką jestem na co dzień - sukces osiągnięty! Na pewno takie zachowanie zaowocuje w przyszłości, a i ja zyskam na wiarygodności:)

  Pozdrawiam:*

  OdpowiedzUsuń
 9. Obserwuje jako KajaMakefashion
  kaja345@op.pl

  W towarzystwie zabłysnąć zdecydowanie można dobrym żartem. Niema nic lepszego jak duża dawka śmiechu. Poczucie humoru to podstawa , gdy je maż ludzie sami się do ciebie garną! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. obserwuję jako w świecie kosmetyków
  e-mail marlenamarlena@wp.pl

  Nie lubie wielce błyszczec w towarzystwie , każdy jest i inny i sie różnimy . Uważam ze wystarczy dbac o o swój wygląd i to wystarczy aby ludzie nas zauwazali i cenili . Czasem mozna dorzucic jakies rozsmieszające towarzystwo teksty i juz efekt murowany :)

  OdpowiedzUsuń
 11. obserwuję jako: cukiereczek :P
  email: Martyna.64@interia.pl

  Bardzo lubię błyszczeć w towarzystwie. Możemy zwrócić na siebie uwagę poprzez piękny i błyszczący makijaż, ale również poprzez nasze własne piękno wewnętrzne. Wdzięk i elegancja na pewno zwraca uwagę innych. :)

  OdpowiedzUsuń
 12. obserwuję jako: Zajęczak
  kontakt: argentauris@gmail.com

  Cóż. Czasem nie chcę a błyszczę w towarzystwie - i to w sensie dosłownym. Otóż jeśli nie zadbam odpowiednio o skórę, mogę błysnąć czołem [ono ma cudowną moc świecenia jak wyglancowane] tudzież końcówką nochala ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Obserwuję jako: ZajacKicak
  Mail: ZajacKicak@gmail.com

  Ja raczej nie lubię błyszczeć w towarzystwie, wolę się nie rzucać w oczy, być raczej taką szarą myszką w towarzystwie. Jednak zawsze błyszcze ze względu na moje puszące się włosy, których nie sposób nie zauważyć, bo rzucają się od samego początku. Nie lubię ich za to, dlatego od jakiegoś czasu zaczęłam olejowanie i mam nadzieję, że to coś pomoże :)

  OdpowiedzUsuń
 14. obs jako monica
  mail:monia.hytros@gmail.com

  Co robię by zabłysnąć w towarzystwie?

  Ależ mnie rozbawiło to pytane..a raczej to co w głowie mi się pojawiło. W towarzystwie zawsze błyszczę wielką wtopą, albo zaliczam glebę, albo wywalam na siebie jedzenie, albo mówię coś nieadekwatnie do sytuacji, albo przydarza mi się jakaś dziwna historia. Cóż, nie ważne jak, ale błyszcze i nigdy nie pozostaję zapomniana :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Obserwuję jako Marcepane,
  mail: marcepane.x@interia.pl

  Cóż.. Ja nie błyszczę w towarzystwie, ponieważ to towarzystwo błyszczy dzięki mnie! :D

  OdpowiedzUsuń
 16. obserwuję jako yesiwantyouback
  yesiwantyouback6@wp.pl

  Zazwyczaj błyszczę w towarzystwie za sprawą długich, błyszczących włosów, wiadomo - co impreza to przygotowanie musi być na maxa! Wtedy wszyscy z daleka mnie poznają po włosach, nie widząc jeszcze twarzy i sylwetki. Czasem też zdarza się błyszczeć za sprawą mojej tłustej cery, help!

  OdpowiedzUsuń
 17. Obserwuję jako sauria80
  mail: sauria@wp.pl

  W towarzystwie błyszczę żartami, pośmiać się lubię, rzucam kawałami
  Błyszczy mi się też cera, nosek pudruje, ale to nic nie zmienia
  No i pazur musi być też błyszczący, na wszystkie sposoby migoczący

  OdpowiedzUsuń
 18. * obserwuję jako: ` crazy natalka .
  * mail: natalia201@amorki.pl

  Mój sposób na zabłyśnięcie w towarzystwie jest bardzo prosty! Praktycznie nic nie robię - już 'podobno' od urodzenia jestem duszą towarzystwa! Jestem strasznie gadatliwa i mam poczucie humoru! Wystarczy że gdzieś wejdę to od razu robię zamieszanie . XD Mi to odpowiada i moim znajomym też . :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Zusska
  zuzannapacholczyk@wp.pl
  Aby zabłysnąć w towarzystwie wcale nie trzeba wyglądać idealnie i wzbudzać zachwyt, bo wywoła to również zazdrość. Warto przywitać wszystkich uśmiechem, być pozytywnie do nich nastawionym, otwartym na innych i dobrze ich słuchać. Dzięki temu rozmowa będzie szczera, a my staniemy się ulubionymi rozmówcami na dłuższy czas :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Obserwuję jako ernestyna44
  ernestyna44@gmail.com

  Mój sposób na błyszczenie w towarzystwie?
  Żadne błyskotki, świecidełka na oczach czy paznokciach, żadne cekinowe ciuchy. Mój sposób bycia sam w sobie jest tak "błyszczący", że nic już nie muszę robić. Po prostu zawsze, ale to zawsze, w najmniej odpowiednim momencie, tak "błysnę" jakąś niesamowitą myślą, że ręce opadają :D

  OdpowiedzUsuń
 21. obserwuję: agnieszkazg
  agnieszkazg@o2.pl

  Aby zabłysnąć w towarzystwie, zawsze staram podążać za wszelkimi nowinkami, trendami, wiadomościami. Niekiedy rzucę jakimś śmiesznym żarcikiem, albo odpowiem na jakieś pytanie, które nurtuje całe towarzystwo :). Wiadomo, zabłysnąć można również super ubiorem czy nieprzeciętnym makijażem, ale chyba najbardziej zapamiętuje się takie "zabłyśnięcie", które związane jest z czymś intelektualnym :)

  OdpowiedzUsuń
 22. imponderabilia
  marissia56@wp.pl
  Ja błyszczę tym, że poprostu jestem sobą i nie staram sie na siłę czegos udowodnić. Myślę, że to jest właśnie fajne i ludzie, którzy mnie znaja mogą powiedzieć : " z nia to można konie kraść, nikogo nie udaje i to właśnie jest w niej najbardziej przyciągającego"!

  OdpowiedzUsuń
 23. Obserwuję jako Mufffffinka
  angelinadoll94@gmail.com
  Post-http://excellentprincess.blogspot.com/p/rozdaniakonkursy.html
  dodaję do blogroll'a
  Odpowiedź: Według mnie aby błyszczeć w towarzystwie wystarczy być sobą. Nie należy udawać kogoś kim się nie jest. Nie wystarczy też mieć tredny drogie ciuchy i kosmetyki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz zmieniła trochę :p
   obseruję jako Marylin.
   a post:http://marilynbox.blogspot.com/p/rozdaniakonkursy.html

   Usuń
 24. - nick pod jakim obserwuje: Annie.
  - adres e-mail: akoczur@onet.pl
  - Aby zabłysnąć w towarzystwie też nie potrzebuję pięknego stroju, czy makijażu lecz wiedzą jaką posiadam na dany temat czy też jakimś dowcipem. Często śmieję się z samej siebie, a to dobra cecha, która podoba się wielu ludziom. A trzecim takim sposobem są moje naturalnie kręcone włosy, które wszystkim się podobają i chcieliby takie mieć.

  OdpowiedzUsuń
 25. obserwuję jako dzolls
  dzollsisko@gmail.com
  Od czasu, gdy ściągnęłam druty z zębów, błyszczenie w towarzystwie jest troszkę dla mnie trudniejsze ;) Jeśli chodzi o wygląd, to zdecydowanie przyciągam uwagę moją kolorową biżuterią i kolorowym makijażem, a tak typowo głębiej - na pewno jest to śmiech, poczucie humoru - śmieję się z siebie, żartuję, droczę się z ludźmi. Uśmiech, śmiech i kolorowa biżuteria to mój patent na błysk :cool:

  OdpowiedzUsuń
 26. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...