niedziela, 27 listopada 2011

Wibo - Express growth

Dziś przedstawię Wam pokrótce szalony lakier rossmanowskiej firmy Wibo.


Na opakowaniu znajdują się informacje dotyczące odżywczych składników kosmetyku. Mamy tam więc witaminy A, C oraz E, proteiny soi oraz wapń. Z tyłu opakowania możemy dodatkowo przeczytać, że lakier przyspiesza rośnięcie paznokci. Tę informację trudno mi zweryfikować, ponieważ moje paznokcie i tak rosną bardzo szybko, a tego lakieru nie miałam nigdy na nich na tyle długo, by zauważyć różnicę.


Pędzelek jest dosyć wąski, co jest miłą odmianą po szerokich odpowiednikach firmy Joko. Nie mówię, że szeroki jest zły, bo na pewno maluje się nim szybciej, jednakże wąski jest bardziej precyzyjny.
Kolor jest bardzo ciekawy. Z jednej strony jest to lekko brudny, ciemny pomarańcz z nutą brązu (czyli dla mnie kolor niespecjalny), z drugiej zatopiono w nim mnóstwo różnokolorowych świecących drobinek. Ożywiają one nudne tło czyniąc kolor ciekawym i oryginalnym. :)Na powyższych zdjęciach widzicie paznokcie pomalowane jedną warstwą lakieru. Nie wygląda to źle, zwłaszcza jeżeli ktoś lubi takie półprzezroczyste pazurki. Zdjęcia nie oddają tego, jak mocno błyszczą drobinki.
Zanim pokażę drugą warstwę, pozwólcie, że powiem kilka słów o właściwościach kosmetyku.
Maluje się nim bardzo dobrze - lakier równo przywiera do paznokcia, nie robią się pęcherzyki powietrza. Wysycha szybko, lecz nie na tyle, by nie móc w spokoju skończyć malowania. Po pomalowaniu, na paznokciach, są odczuwalne szorstkie drobinki, warto więc pokryć je dodatkową warstwą top coata.
Solo trzyma się krótko - jak każdy lakier o niejednolitej konsystencji (mam na myśli właśnie wystające drobinki), jednak pod top coatem wytrzyma nawet do 5 dni.Powyżej widzicie paznokcie umalowane 2 warstwami lakieru.
Podsumowując: lakier Wibo Express growth jest w porządku i mogę go ze spokojnym sumieniem polecić.

11 komentarzy:

 1. Mi też się nie podoba nie lubię lakierów w kolorach rudości:-))**

  OdpowiedzUsuń
 2. Po jednej mi się nie podoba, ale po dwóch zaciekawił :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny kolor :) W ogóle lubię lakiery Wibo, bo szybko schną na moich paznokciach, na których mało co w ogóle schnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ładny kolor :) Uwielbiam lakiery Wibo ;p

  OdpowiedzUsuń
 5. Lakiery to bóstwo!
  Kolor prześliczny.;D

  OdpowiedzUsuń
 6. Mi się nie podoba :< Może na ciemnobrązowej bądź czarnej bazie wyglądał by w porządku.

  OdpowiedzUsuń
 7. kolor zupełnie nie mój, ale chętnie skuszę się na jakis inny. Ale najpierw wykończę, któryś z lakierów, które już mam bo nigdy ich nie skończę jak tak będę kupować co chwilę :D

  OdpowiedzUsuń
 8. nie podoba mi się,dziwnie wygląda na pazurkach.

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...