piątek, 16 listopada 2012

Zimowy konkurs z Original Source


Mój udział w konferencji Original Source wiąże się również z czymś dla moich czytelników. Firma podarowała mi jeszcze jeden zestaw kosmetyków przeznaczony specjalnie dla Was! :) 


Tym razem proponuję Wam konkurs graficzny. Chciałabym, żebyście za pomocą obrazka pokazały mi swoje sposoby na walkę z jesienno-zimową rutyną. Pracą konkursową może być zdjęcie makijażu, który skojarzył Wam się z tematem, fotografia ciekawego hobby, lub czegoś, co robicie wyłącznie podczas jesieni. Oczywiście praca może być również rysunkiem stworzonym przez Was - zarówno w tradycyjny sposób, na papierze, jak i przy pomocy programu graficznego. 
Aby wziąć udział w konkursie należy być publicznym obserwatorem mojego bloga i przesłać na maila (tulajca@poczta.onet.pl) wiadomość zawierającą:
- nick, pod którym obserwujecie bloga,
- pracę konkursową w załączniku.
Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące konkursu znajdziecie w poniższym regulaminie:I. Postanowienia ogólne
1. Organizatorem konkursu jestem ja (redhead) - właścicielka bloga Z mejkapem jej do twarzy (http://redheadexperiments.blogspot.com/). Konkurs prowadzony jest w związku z działaniem w/w witryny, wszystkie dodatkowe informacje z nim związane będą zamieszczone na jej łamach.
2. Zasady konkursu określa niniejszy regulamin.
3. Konkurs odbywa się w terminie 16.11.2012 - 30.11.2012 r.

II. Uczestnictwo
4. Osoby biorące udział w konkursie muszą mieć skończone 18 lat lub zgodę rodziców lub prawnych opiekunów.
5. Konkurs jest przeprowadzany wyłącznie dla publicznych obserwatorów Z mejkapem jej do twarzy.
6. Warunkiem udziału w konkursie jest nadesłanie pracy konkursowej w formie graficznej na temat: "przełamywanie jesiennej rutyny". Praca powinna być stworzona specjalnie na niniejszy konkurs, zgłoszone obrazy zostaną przepuszczone przez program wyszukujący ich pochodzenie w sieci. Osoba zgłaszająca pracę nienależącą do niej zostanie zdyskwalifikowana. 
7. Przesyłanie pracy łączy się z domniemaniem, że uczestnik jest jej autorem.
8. Zgłoszenia do konkursu dokonuje się poprzez wysłanie pracy na adres e-mail: tulajca@poczta.onet.pl. W e-mailu należy zawrzeć:
a) nick, pod którym uczestnik obserwuje bloga Z mejkapem jej do twarzy,
b) adres e-mail, w celu skontaktowania się ze zwycięzcą,
c) pracę konkursową,
9. Przesyłając odpowiedź, uczestnik zgadza się na wykorzystanie jego odpowiedzi poprzez publikację na blogu Z mejkapem jej do twarzy.

III. Nagrody
10. W konkursie przewidziane zostały jedna nagroda.
11. Nagrodę zdobędzie osoba, której wypowiedź zostanie wybrana przez komisję konkursową (skład komisji - na życzenie - do wglądu u Organizatora). Wybrana zostanie jedna osoba
12. Nagrodą w konkursie jest zestaw kosmetyków Original Source: dwa żele pod prysznic, dwie podwójne próbki żeli pod prysznic, pendrive z logo firmy, materiałowy plecak z logo firmy.
13. Ogłoszenie wyników nastąpi w terminie 7 dni od dnia zakończenia konkursu. Zwycięzca zobowiązany będzie do nadesłania swoich danych adresowych w terminie 3 (trzech) dni od rozstrzygnięcia konkursu. Jeżeli do tego czasu nie otrzymam danych, wybrana zostanie kolejna praca.
14. Nagroda nie podlega wymianie na inną, ani na ekwiwalent pieniężny.

IV. Postanowienia końcowe
15. Uczestnik zgłaszający się do konkursu wyraża zgodę na:
a) publikację jego pracy na stronie Z mejkapem jej do twarzy,
b) publikację jego nicka w przypadku wygranej
c) przetwarzanie jego danych osobowych w sprawach związanych z konkursem.
16. Domniemywa się, że uczestnik biorący udział w konkursie akceptuje niniejszy regulamin.
17. Wszelkie spory powstałe w trakcie trwania konkursu, a nie przewidziane w niniejszym regulaminie rozstrzyga Organizator.
18. Każdy uczestnik ma prawo wnieść skargę na tryb przeprowadzenia konkursu w terminie 7 dni od jego zakończenia.
19. Organizator zastrzega sobie prawo zmian w niniejszym regulaminie.
7 komentarzy:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...