poniedziałek, 2 stycznia 2012

Wyniki konkursu świątecznego


Zanim przejdę do meritum, chciałabym podziękować lubemu, ponieważ gdyby nie jego pomoc, prawdopodobnie wyniki konkursu udałoby mi się zamieścić najwcześniej za tydzień.
A wybór był trudny. ;) Przysłałyście wiele interesujących odpowiedzi i aż żałowałam, że przewidziana została tylko jedna nagroda. ;) Ostatecznie - metodą eliminacji - doszliśmy do tej jednej, najlepszej naszym zdaniem odpowiedzi. 

Nagrodę wygrywa: Kolorowy Pieprz

W zwycięskiej odpowiedzi ujęło nas, bardzo zbliżone do naszego, podejście do tematu. Z resztą przeczytajcie same:

Moje wymarzone święta?
Chciałabym przeżyć je...po swojemu.
Po swojemu doprawiać potrawy i zrobić ich taką ilosc, na jaką mam ochotę.
Egoistyczne? Mozliwe. Ale jedyna rzeczą o jakiej marzę to samodzielność. I spokój. Nie chcę perfekcyjnych świąt z perfekcyjnie ubraną choinką. I idealnymi potrawami mierzonymi co do grama, jak z książki Magdy Gessler. Chcę mdłego karpia w galarecie. Bombki powieszę krzywo i nie do koloru. A pierogi będą ze szpinakiem- no i co? Ja je uwielbiam:)I w końcu nie będę dopisywana do kartek (ja, 27 letnia osoba)...dajmy na to... Nowakowie z dziećmi. Zaręczyłam się. Myślimy o ślubie i maluszku. To będą nasze święta, spędzone na pilnowaniu, aby brzdąc nie pozrzucał z choinki tych krzywo powieszonych bombek- tych bombek nie do koloru...
Wesołych Świąt!§


Edit: e-mail z informacją o wygranej został wysłany. Teraz oczekuję na dane do wysyłki. Jeżeli nie otrzymam maila zwrotnego do piątku (6.01.2012 r) to wybrana zostanie kolejna odpowiedź.

10 komentarzy:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...